Ülemiste keskus

Suur-Sõjamäe 4, 11415
E-L 10-21, P 10–19

ulemiste@optika.ee
+372 677 8219

Optometristi vastuvõtt: E-L 10-19, P 10–18

Торговый центр Ülemiste

Magistrali keskus

Sõpruse pst 201/203, 13411
E-L 10-20, P 10-18

magistral@optika.ee
+372 644 3121

Optometristi vastuvõtt: E-L 10-19, P 10-17

Торговый центр Magistrali

Rocca al Mare keskus

Paldiski mnt. 102 , 13522
E-L 10-21, P 10-19

rocca@optika.ee
+372 652 2444

Optometristi vastuvõtt: E-P 10-19

Торговый центр Rocca al Mare

Kristiine keskus

Endla 45, 10615
E-L 10-21, P 10-19

kristiine@optika.ee
+372 601 0200

Optometristi vastuvõtt: E-P 10-19

Торговый центр Kristiine

Järve Keskus

Pärnu mnt 238, 11624
E-L 10-21, P 10-19

jarve@optika.ee
+372 678 0783

Optometristi vastuvõtt: E-P 10-20

Järve Keskus

Pärnu mnt.68

Pärnu mnt 68, 10131
E-R 10-18
optika1@optika.ee
+372 645 3941

KAUPLUS  SULETUD!

Pärnu mnt.68 оптика

Tartu mnt.45

Tartu mnt 45, 10128
E-R: 09-18, L: SULETUD

optika4@optika.ee

+372 648 4874

Tartu mnt.45 оптика

Balti Jaama Turg

alates 20.05 kauplus on SULETUD

Balti Jaama Turg

Maardu Pärli Keskus

Nurga 3, 74113 Maardu, Eesti
E-R 10-18, L 10-17

20.06., 24.06., 27.06 ja 30.06 kauplus on SULETUD

maardu@optika.ee
+372 656 0402

Optometristi vastuvõtt: 

4., 8., 10., 14., 15., 17., 18., 19., 21., 22., 25., 26., 28. ja 29. juuni

Maardu Pärli Keskus

Tartu

Rüütli 10, 51005
E-R 9-18, L 10 -15

tartu@optika.ee

+372 742 3659

Optometristi vastuvõtt.

Pärnu

Hospidali 14, 80011
E-R 9-18, L 10-15

parnu@optika.ee

+372 444 0345

Optometristi vastuvõtt: E-R 9-18, L 10-15

Pärnu

Jõhvi

Narva mnt 5, 41531
T-R 9-18, L 10 -14

johvi@optika.ee
+372 335 2258

Optometristi vastuvõtt:

7., 14., 21. ja 28. juuni

silmarõhu mõõtmine: 21. juuni

Rakvere

Tallinna 16, 44307
T-R 9-18, L 10 -14

15.06 – 30.06 kauplus on SULETUD.

Kohtume jälle 2 juulil!

rakvere@optika.ee

+372 322 3354

Optometristi vastuvõtt:

6. ja 12.  juuli

Silmarõhu mõõtmine: 12. juuli

Paide

Pärnu tänav 6, 72711
T-R 9-18, L 10-14

17.06 – 26.06 kauplus on SULETUD

paide@optika.ee

+372 385 0767

Optometristi vastuvõttt:

6. ja 13. juuni

Silmarõhu mõõtmine 6. ja 13. juuni

Paide

Rapla

Tallinna mnt 16, 79513
E-R 09-18, L 9-15

rapla@optika.ee
+372 485 5540

Optometristi vastuvõtt:  

7., 14., 20. ja 29. juuni

Silmarõhu mõõtmine.

Viljandi

Tartu tänav 3, 71004
T-R 9-18, L 9-13

viljandi@optika.ee
+372 433 3322

Optometristi vastuvõtt:

6., 13., 20. ja 27. juuni

Kärdla

Heltermaa mnt 14a, 92414
E-R 9-18, L 10-14

hiiumaa@optika.ee

+372 463 2057

Optometristi vastuvõtt.

Kärdla