Ülemiste keskus

Suur-Sõjamäe 4, 11415
E-L 10-21, P 10–19
ulemiste@optika.ee
+372 677 8219

Optometristi vastuvõtt: E-L 10-19, P 10–18

Торговый центр Ülemiste

Magistrali keskus

Sõpruse pst 201/203, 13411
E-L 10-20, P 10-18
magistral@optika.ee
+372 644 3121

Optometristi vastuvõtt: E-L 10-19, P 10-17

Торговый центр Magistrali

Rocca al Mare keskus

Paldiski mnt. 102 , 13522
E-L 10-21, P 10-19
rocca@optika.ee
+372 652 2444

Optometristi vastuvõtt: E-P 10-19

Торговый центр Rocca al Mare

Kristiine keskus

Endla 45, 10615
E-L 10-21, P 10-19
kristiine@optika.ee
+372 601 0200

Optometristi vastuvõtt: E-P 10-19

Торговый центр Kristiine

Järve Keskus

Pärnu mnt 238, 11624
E-L 10-21, P 10-19
jarve@optika.ee
+372 667 3677

Optometristi vastuvõtt: E-P 10-20

Järve Keskus

Pärnu mnt.68

Pärnu mnt 68, 10131
E-R 10-18
optika1@optika.ee
+372 645 3941

6.06-30.06 KAUPLUS SULETUD

Pärnu mnt.68 оптика

Tartu mnt.45

Tartu mnt 45, 10128
E-R: 09-19, L: 10-16
optika4@optika.ee
+372 648 4874

Tartu mnt.45 оптика

Balti Jaama Turg

Kopli 1, 10412
E-L 9-19, P 9-18
bjt@optika.ee
+372 631 3062

Balti Jaama Turg

Maardu Pärli Keskus

Nurga 3, 74113 Maardu, Eesti
E-R 10-18, L 10-15
maardu@optika.ee
+372 656 0402

4.07-17.07 KAUPLUS SULETUD

Optometristi vastuvõtt: 23. ja 30. juuli

Maardu Pärli Keskus

Tartu

Rüütli 10, 51005
E-R 9-18, L 10 -15
tartu@optika.ee
+372 742 3659

Optometristi vastuvõtt.

Pärnu

Hospidali 14, 80011
E-R 9-18, L 10-15
parnu@optika.ee
+372 444 0345

Optometristi vastuvõtt: E-R 9-18, L 10-15

Pärnu

Jõhvi

Narva mnt 5, 41531
T-R 9-18, L 10 -14
johvi@optika.ee
+372 335 2258

Optometristi vastuvõtt: 8., 15. ja 22. juuli

Rakvere

Tallinna 16, 44307
T-R 9-18, L 10 -14
rakvere@optika.ee
+372 322 3354

Optometristi vastuvõtt: 8. ja 15 juuli
Silmarõhu mõõtmine: 15 juuli

Paide

Pärnu tänav 6, 72711
T-R 9-18, L 10-14
paide@optika.ee
+372 385 0767

Optometristi vastuvõttt: 8. ja 15. juuli

Silmarõhu mõõtmine.

Paide

Rapla

Tallinna mnt 16, 79513
E-R 09-18, L 9-15
rapla@optika.ee
+372 485 5540

Optometristi vastuvõtt: 7., 16. ja 22. juuli

Silmarõhu mõõtmine.

Viljandi

Tartu tänav 3, 71004
T-R 9-18, L 9-13
viljandi@optika.ee
+372 433 3322

4.07-18.07 KAUPLUS SULETUD

Optometristi vastuvõtt: 21. juuli

Keila Rõõmu Kaubamaja

Haapsalu mnt 57b, 76607
T-R 9.30-18, L 9.30-15.30
info@optika.ee
+372 6001533

Optometristi vastuvõtt: 1., 9., 14. juuli

Keila Rõõmu Kaubamaja

Kärdla

Heltermaa mnt 14a, 92414
T-R 9-18, L 10-14
hiiumaa@optika.ee
+372 463 2057

Optometristi vastuvõtt.

Kärdla

Kuressaare
KAUPLUS AJUTISELT SULETUD

Kohtu 1, 93819
info@optika.ee
+372 6778217