Ülemiste keskus

Suur-Sõjamäe 4, 11415
E-L 10-21, P 10–19

ulemiste@optika.ee
+372 677 8219

Optometristi vastuvõtt: E-L 10-19, P 10–18

Торговый центр Ülemiste

Magistrali keskus

Sõpruse pst 201/203, 13411
E-L 10-20, P 10-18

magistral@optika.ee
+372 644 3121

Optometristi vastuvõtt: E-L 10-19, P 10-17

Торговый центр Magistrali

Rocca al Mare keskus

Paldiski mnt. 102 , 13522
E-L 10-21, P 10-19

rocca@optika.ee
+372 652 2444

Optometristi vastuvõtt: E-P 10-19

Торговый центр Rocca al Mare

Kristiine keskus

Endla 45, 10615
E-L 10-21, P 10-19

kristiine@optika.ee
+372 601 0200

Optometristi vastuvõtt: E-P 10-19

Торговый центр Kristiine

Järve Keskus

Pärnu mnt 238, 11624
E-L 10-21, P 10-19

jarve@optika.ee
+372 678 0783

Optometristi vastuvõtt: E-P 10-20

Järve Keskus

Pärnu mnt.68

Pärnu mnt 68, 10131
E-R 10-18
optika1@optika.ee
+372 645 3941

KAUPLUS AJUTISELT SULETUD!

Pärnu mnt.68 оптика

Tartu mnt.45

Tartu mnt 45, 10128
E-R: 09-18, L: SULETUD

23.02 kauplus avatud 9.00 – 15.00

optika4@optika.ee
+372 648 4874

Tartu mnt.45 оптика

Balti Jaama Turg

Kopli 1, 10412
E-L 9-19, P 9-18

bjt@optika.ee
+372 631 3062

optometristi vastuvõtt:

1., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 12., 13., 14., 17., 18., 22., 23., 26., 27. ja 29. veebruar

Balti Jaama Turg

Maardu Pärli Keskus

Nurga 3, 74113 Maardu, Eesti
E-R 10-18, L 10-17

maardu@optika.ee
+372 656 0402

Optometristi vastuvõtt: 

1., 5., 8., 14., 19., 22., 24., 26. ja 29. veebruar

Maardu Pärli Keskus

Tartu

Rüütli 10, 51005
E-R 9-18, L 10 -15

23.02 kauplus avatud 9.00 – 15.00

24.02 SULETUD

tartu@optika.ee
+372 742 3659

Optometristi vastuvõtt.

Pärnu

Hospidali 14, 80011
E-R 9-18, L 10-15

23.02 kauplus avatud 9.00 – 15.00

24.02 SULETUD

parnu@optika.ee
+372 444 0345

Optometristi vastuvõtt: E-R 9-18, L 10-15

Pärnu

Jõhvi

Narva mnt 5, 41531
T-R 9-18, L 10 -14

23.02 kauplus avatud 9.00 – 15.00

24.02 SULETUD

johvi@optika.ee
+372 335 2258

Optometristi vastuvõtt:

2., 9., 16. ja 23. veebruar

Rakvere

Tallinna 16, 44307
T-R 9-18, L 10 -14

rakvere@optika.ee
+372 322 3354

Optometristi vastuvõtt:

29. veebruar, 8., 15., 22. ja 30. märts

Silmarõhu mõõtmine: 15. märts

Paide

Pärnu tänav 6, 72711
T-R 9-18, L 10-14

23.02 kauplus avatud 9.00 – 15.00

24.02 SULETUD

paide@optika.ee
+372 385 0767

Optometristi vastuvõttt:

1., 9., 15., 22. ja 28. veebruar

Silmarõhu mõõtmine.

Paide

Rapla

Tallinna mnt 16, 79513
E-R 09-18, L 9-15

23.02 kauplus avatud 9.00 – 15.00

24.02 SULETUD

rapla@optika.ee
+372 485 5540

Optometristi vastuvõtt:  

2., 8., 16., 23. ja 29. veebruar

Silmarõhu mõõtmine.

Viljandi

Tartu tänav 3, 71004
T-R 9-18, L 9-13

23.02 kauplus avatud 9.00 – 15.00

24.02 SULETUD

viljandi@optika.ee
+372 433 3322

Optometristi vastuvõtt:

1., 8., 15. ja 22. veebruar

Kärdla

Heltermaa mnt 14a, 92414
E-R 9-18, L 10-14

23.02 kauplus avatud 9.00 – 15.00

24.02 SULETUD

hiiumaa@optika.ee
+372 463 2057

Optometristi vastuvõtt.

Kärdla