Air Optix Multifocal 3tk

AirOptix Aqua Multifocal mitmevaatelised 1-kuulised silikoonhüdrogeelist multifokaalsed kontaktläätsed sobivad nii päevaseks kui ka ööpäevaringseks kandmiseks.

Air Optix Aqua Multifocal läätsede disain on spetsiaalselt tehtud läätse efektiivseks vastamiseks pupilli loomulikule tööle. Et näha objekte lähidistantsil pupill aheneb, kuid kaugdistantsi jaoks ta suureneb, nii pupill töötab koos läätse disainiga. Precision Profile disainil on sujuv üleminek: läätse keskosas on lugemise tugevus, mis sujuvalt muutub keskdistantsi tugevuseks, ning ääres kaugtugevuseks.

Bi-asfääriline läätsepind parandab kujutise kvaliteedi ja lihtsustab läätse asetamist silmadesse. AirOptix Aqua Multifocal läätsed sobivad Teile kui olete üle 40 aasta vana ja kannate lugemisprille või progressiivseid prilliläätsi ning tahate proovida kontaktläätsi.

Air Optix Aqua Multifocal kontaktläätsed tagavad presbüoopidel nägemisteravuse ja kvaliteedi kõikidel distantsidel. Ultrapehme ja sile Air Optix läätsepind on spetsiaalselt tehtud nii, et hüljata mustust läätsedelt terve päeva jooksul. See tagab mugavustunde terveks päevaks. Sujuv optilise tugevuse üleminek teeb palju paremaks binokulaarset nägemist. See lääts on kliiniliselt testitud ja vastab kõikidele standardi nõuetele. Läätse on lihtne kasutada.

Läätsedel on:

  • LO (+1,0); MED (+1,25 kuni +1,75); HI (+2,0 kuni +2,5)
  • Materjal: lotrafilcon B, silikoonhüdrogeel
  • Veesisaldus: 33%
  • Hapniku läbilaskevõime (Dk/t): 138
  • Tugevuse skaala +6.00 kuni -10.00

AirOptix Aqua Multifocal läätsi võib kasutada päevaste läätsedena 1 kuu või ööpäevaläätsedena maksimaalselt 6 ööpäeva järjest. Läätsede kasutusaeg ja kandmisreziim on individuaalsed. Järgi läätsede kasutamisel optometristi või silmaarsti soovitusi.