Määratlemata

Tokai prilliklaasid

Tokai Optical on Jaapani üks juhtivaid klaasitootjaid, alustas tegevust 1939.aastal. Nüüdseks on firma spetsialiseerunud plastikklaaside tootmisele, püüdes jätkuvalt saavutada parimaid tulemusi pinnakatete, lihvimistehnoloogia, toonimise, jm vallas.

Olles tootmisprotsessi arendamise esirinnas, on Tokail lai valik klaasidisaine, pinnakatteid ja järeltöötlus võtteid klaaside kvaliteedi parandamiseks. Klaasid on jagatud kolme gruppi: sfäärilised ja asfäärilised klaasid; mono- ja multifokaalsed- ning lähitööklaasid; uuenduslikud toonklaasid sportimiseks. Toodete valmistamiseks kasutatakse 5 põhimaterjali: 1.50, 1.60/42, 1.67, 1.70, 1.76.

1.76 AS, kõige õhem prilliklaas maailmas! Valmistamaks võimalikult õhukest ja kerget klaasi, on Tokai Optical edukalt kombineerinud 1.76 indeksiga materjali ja unikaalse asfäärilise disaini, viies sellesse kategooriasse kuuluvate klaaside nimistu uutesse kõrgustesse.

1.70 AS Materjali, disaini ja sobiva pinnatöötluse läbimõeldud kombineerimine on TOKAI aastatepikkuse uurimistöö tulemus ja ettevõtte vääramatu eesmärk. Toetudes nendele põhimõtetele ja võttes arvesse klientide ootusi, on 1.70AS klaasimaterjal ja –vorm, mille täiuslikkuse ees ei ole mingeid takistusi. Selles tootes on olemas kõik – ideaalne tasakaal optilises toimes, kosmeetiline väljanägemine ja kandja mugavus.

1.67 murdumisnäitajaga lääts on õhuke ja kerge, omades mitte ainult head esteetilist välimust, vaid ka kasutusmugavust prillikandjale. Lääts on valmistatud uudsest materjalist, mis kindlustab hea läbipaistvuse ja pika kasutusea.

1.60/42 on erakordselt hea uue põlvkonna materjal, millel on võrreldes esimese generatsiooni läätsematerjalidega väga hea murdumisnäitaja ja Abbe arvu tasakaal.

1.50 Tokai kõrgtehnoloogilised meetodid pinnakatete valmistamisel loovad parima nakkuvuse erinevate materjalide vahel ja läätse suurepärase läbipaistvuse. Samuti valmib protsessi käigus kvaliteetne vett ja õli hülgav kriimustumiskindel pinnakate