Määratlemata

Progresseeruvad klaasid

PROGRESSEERUVAD PRILLIKLAASID

Progresseeruvad prilliklaasid on mõeldud neile prillikandjatele, kes vajavad kaugele, keskdistantsile ja lähedale nägemiseks erineva tugevusega prille. Kasutades progresseeruvaid prilliklaase ei pea pidevalt erikaugustesse vaatamiseks prille vahetama.

Progresseeruvad prilliklaasid võimaldavad kandjal näha selgelt nii kaugele kui ka lähedale. Perfektne ja pingevaba fokusseerimine kõikidele distantsidele.

Ülemine tsoon on kaugnägemiseks, keskmine tsoon vahekaugustele ja alumine tsoon lugemiskaugusele lihvitud.

Progressiivne prilliklaas on kõrgtehnoloogiliselt töödeldud prilliklaas, kus läätse on kohendatud konkreetse inimese jaoks.

Progresseeruvad prilliklaasid sisaldavad palju erinevaid optilisi tugevusi, mis võimaldab ühtede ja samade prillidega näha teravalt nii kaugele, keskdistantsile kui lähedale.

Progresseeruvad klaasid jaotatakse optilise disaini poolest kolme rühma: traditsioonilised, kaasaegsed ja individuaalsed.

Mida kõrgema tehnoloogiaga on prilliklaasid toodetud, seda kergem on uute prillidega harjuda ning laiem ja moonutustevabam teravalt nägemise ala.

Progresseeruvaid prilliklaase saab täiustada fotokroomse omadusega, toonimisega ning erinevate pinnakatetega.

NB! Progressiivsete prillide retsepti määramine ja prillide valmistamine on väga täpne töö. Prille tellides tuleks prillipoe teenindajale ja optometristile oma vajadustest rääkida ja selgitada, millistes olukordades millist nägemisteravust on tarvis. Nii saab valmistada prillid, mis vastavad täpselt vajadusele.