Määratlemata

Päikeseklaasid

ISETUMENEVAD KLAASID/ FOTOKROOMSED PRILLIKLAASID

Isetumenevad ehk fotokroomsed prilliklaasid sobivad kasutamiseks neile, kes vajavad igapäevaselt prille ning viibivad palju värskes õhus. Puutudes kokku UV-kiirgusega, toimub isetumenevas klaasis värvust muutev keemiline reaktsioon, mis muutub sõltuvalt UV-kiirguse astmest, seetõttu on klaasid otsese päikesevalguse käes tumedamad kui pilvetaguse päikese ajal. Siseruumis on fotokroomsed klaasid läbipaistvad. Antud klaase valmistatakse plastikmaterjalist, mineraalklaasist kui ka polükarbonaadist, neid saab tellida erinevate pinnakatetega ning fotokroomset omadust saab lisada kõikide klaasitüüpidele. Maksimaalne tumedusaste on 88%, mis saavutatakse 23°C juures. Saadaval on pruun ja hall värvitoon.

XTRActive fotokroomseid prilliklaasid, mis tumenevad ka autos. Klaaside jääktoon siseruumis on kuni 15%, autos tumenevad maksimaalselt 50% ni.

POLARISEERITUD KLAASID.

Polariseeritud prilliklaas võtab ära horisontaalpindadel tekkiva peegelduse, parandab kontrastsust ja kaitseb silmi UV-kiirguse eest. Polaroid klaasid sobivad autojuhtidele, kalameestele, vee- ja lumespordiga tegelejatele ning kõikidele, kes veedavad palju aega välitingimustes.

OPTILISED PÄIKESEKLAASID.

Optilised päikeseprillid on tumendatud klaasidega nägemist teravustavad prillid. Nendel klaasidel on samad optilised omadused, mis tavalistel läbipaistvatel prilliläätsedel, lisaks on värvikiht või värvifilter prilliläätse sees (või pealispinnal).Väga tumedad läätsed (üle 70%) toimivad vaid eriti eredates valgustingimustes. Optiliste tugevustega päikeseklaase on võimalik tellida ühetoonilistena, erineva tumedusastmeni kui ka gradient ehk sujuva üleminekuga, kus prilliläätse ülemine serv on tumedam ja alumine serv heledam.