Määratlemata

Essilor prilliklaasid

Essilor on maailma juhtiv korrektsiooniläätsede tootja. Rohkem kui 100 riigis esindatud ettevõte tegutseb Essilori nime all aastast 1972, mil liitusid 1849. aastal asutatud firma Essel 1931. aastal asutatud firma Silor. Essilori grupi innovatsioonist ajendatud strateegial on seega üle 160 aastane ajalugu. Essilori missioon on „muuta elu paremaks, parandades nägemiskvaliteeti“. Igal aastal suunatakse üha paremate toodete pakkumiseks uurimuste ja uuenduste tegemisse üle 150 miljoni euro.

Essilori tootenimistus on lai valik prilli- ja päikeseprilliläätsi nägemise kvaliteetseks korrigeerimiseks ja silmade tervise kaitsmiseks.

Varilux® S-seeria progressiivläätsed on kõige innovatiivsemad mitmevaatelised prilliläätsed, mille täiesti uudne valmistusviis tagab võimalikult loomuliku nägemise kõigil distantsidel ja annab esteetiliselt parima lõpptulemuse.

Digiseadmete kasutamine on muutnud osaks igapäevasest töö- ja eraelust. See on toonud muutusi meie harjumuspärastesse vaatamis- ja kehaasenditesse ning vaatamisdistantsidesse.

Essilor on välja töötanud tänapäevastele vajadustele vastava Varilux® Digitime läätse lähi- ja keskdistantsil kasutamiseks, mis vähendab silmade väsimust ka pikemaajalisel nutiseadmete kasutamisel, nutitelefoni kasutamiseks vajalikku akommodatsiooni toetav ülilähinägemisala hõlbustab ka eriti väikese teksti lugemist ning erinevad nägemisalad tagavad loomuliku kehaasendi kõigiks digiseadmetega seotud tegevusteks.

Neile, kes vajavad ainult ühevaatelisi prilliläätsi, on digimaailmas tegutsemisel abiks Eyezen™-läätsed, mis pakuvad optilist tuge lähedale vaatamiseks, ennetavad silmade väsimist nutiseadmete kasutamisel ja võimaldavad alati loomulikku kehaasendit.

Päikese kaitseks pakub Essilor mitmeid nutikaid, kõrge kvaliteediga lahendusi. Fotokroomsed e. isetumenevad Transitions-läätsed on saadaval kahes versioonis: Crizal Transitions, mis on siseruumides jääktoonita ja Crizal Transitions Xtractive, mis tumeneb ka läbi akna, näiteks autoroolis.

Mitmekesise toonivalikuga Xperio polariseeritud päikeseprilliläätsed kõrvaldavad pimestavad peegeldused ning pakuvad teravat nägemist, suurepärast kontrasti ja värviedastust ning nägemismugavust kõigis olukordades.

SunMax esindab päikeseprilliläätsede uut põlvkonda, mis pakub suurepärast optilist kvaliteeti ja nägemismugavust ilma, et peaks tegema kompromisse raamide osas. Need on sobilikud läätsed suurtele ja kumeratele prilliraamidele.

Kõigile läätsedele pakub Essilor Crizal®-katteid, mis pakuvad tõhusat kaitset peegelduste, mustuse, kriimustuste, tolmu ja vedelike vastu, kaitsetes samas silmi kahjuliku UV-kiirguse eest. Parim ja ainulaadseim nende hulgas on Crizal Prevencia, mis lisaks muudele erakordselt headele omadustele filtreerib välja ka kahjuliku sinise valguse ja kaitseb silmi igasugustes oludes ja igal ajal.