Air Optix Colors 2tk

AirOptix Colors 1-kuulised silikoonhüdrogeelist värvilised kontaktläätsedel on loomulikud värvitoonid, mis kuuluvad FreshLook® 3-in-1 värviliste läätsede tehnoloogia alla. Värv on kantud silikoonhüdrogeelsele läätse materjalile, tagades sel moel värvide sulandumise silma loomuliku värvitooniga. AirOptix Colors värviliste läätsede valmistamisel on kasutatud populaarsete AirOptix Aqua tavaläätsede platvormi. Läätse diameeter on väiksem (teistel värvilistel kontaktläätsedel on suurem diameeter) ja seetõttu on nende läätsede kandmine tunduvalt mugavam võrreldes teiste läätsedega – lääts liigub silmas vähem. Läätsed sobivad nii lühinägelikkuse korrigeerimiseks kui ka lihtsalt loomuliku silmavärvi muutmiseks ilma läätse tugevuseta.

Võimalik on valida üheksa erineva AIR OPTIX® COLORS kontaktläätse värvitooni vahel, mis muudavad loomuliku silmavärvi säravamaks. Samuti sobivad läätsed kandmiseks ka tumedatele silmadele. Toonide lõpptulemused sõltuvad oma silmavärvist.

Läätsedel on:

  • Materjal Lotrafilcon B (silikoonhüdrogeel)
  • Läätse veesisaldusega 33%
  • Asfääriline disain
  • Hapniku läbikanduvus (Dk/t): 138
  • Värvitoonid - Pure Hazel, Brown, Honey, Green, Gray, Blue, Brilliant Blue, Gemstone Green, Sterling Gray
  • Pupilliava suurus on ca 6,5mm

Tähelepanu! Värviliste kontaktläätsede värvikiht võib teatud juhtudel katta silmaava osa, seepärast võib nägemisväli olla piiratud, varjutatud, jne. See on normaalne ja tavaline seisund kontaktläätsede kandmise alguses. Enamasti silmad kohanevad niisuguse piiratusega, kuid on ka erandeid. Viimasel juhul ei soovitata värvilisi kontaktläätsesid kanda. Silmade lõppvärv värviliste läätsedega võib erineda piltidel näidatud värvidest ja sõltuda üldisest Sinu silmade ning läätsede värvide kombinatsioonist. Läätsede kasutusaeg ja kandmisrežiim on individuaalne. Läätsede kandmisel järgi optometristi või silmaarsti soovitusi.