Soleko 100ml

OMADUSED

Queen’s UniYal „kõik ühes“ läätsevedelik sisaldab naatrium hüaluronaati ja valke eemaldavaid aineid ning on ideaalne kõigi pehmete ja värviliste kontaktläätsede desinfitseerimiseks, puhastamiseks, hoiustamiseks ning niisutamiseks. Tänu naatrium hüaluronaadile on Queen’s UniYal’i koostis unikaalses tasakaalus, mis pakub nii efektiivset antibakteriaalset mõju, suurepärast mugavust kui ka kestvat niisutust.

KASUTUSJUHEND

Enne toote kasutamist peske hoolikalt käed. Eemaldage4 lääts ning pange see enda peopessa. Lisage nii palju Queen’s UniYal läätsevedelikku., et lääts oleks täiesti märg. Hõõruge läätse õrnalt oma sõrmedega mõne sekundi jooksul. Kõigi jääkainete täielikuks eemaldamiseks loputage läätse hoolikalt UniYal läätsevedelikuga. Korrake protsessi teise läätsega. Täitke läätsekonteiner Queen’s UniYal läätsevedelikuga. Sulgege konteiner hoolikalt, jättes läätsed lahusesse vähemalt 4 tunniks või üleöö. Enne läätsede silma panekut loputage neid Queen’s UniYal läätsevedelikuga. Eriti tundlike silmade või allergiate korral loputage läätsi Queen’s Saline lahusega.

ETTEVAATUSABINÕUD

Visake kasutamata Queen’s UniYal lahus ära 60 päeva pärast pudeli esmakordset avamist. Pärast kasutamist sulgege pudel kindlalt. Hoidke toodet eemal soojusallikatest, temperatuuril 5°C kuni 30°C. Vältimaks lahuse saastumist ei tohi pudeli ava puudutada. Ärge kasutage toodet, kui korgi turverõngas on katki. Toode on steriilne kuni avamiseni. Kui jätta läätsed samasse Queen’s UniYal lahusesse enam kui 7 päevaks, tuleb puhastusprotsessi värske Queen’s UniYal lahusega korrata. Desinfitseerimisprotsessi lõppedes loputage läätsetops ning jätke see õhu kätte kuivama. Vahetage läätsekonteiner välja kord kuus, et vältida saastumisriski. Ärge eemaldage läätsetopsi kaant läätsede desinfitseerimise ajal. Läätsekonteinerisse jäänud lahus tuleb pärast läätsede välja võtmist alati ära kallata.

KASUTUSOTSTARVE

Queen’s UniYal lahus sobib kasutamiseks pehmete kontaktläätsede puhastamiseks, desinfitseerimiseks ja niisutamiseks.

VASTUNÄIDUSTUSED

Ärge kasutage seda toodet, kui olete allergiline mõne selle koostisosa suhtes.

HOIATUS

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

ÄRGE NEELAKE.

Ärge kasutage läätsede loputamiseks kraanivett. Kasutage alati Queen’s UniYal lahust või Queen’s Saline lahust.

Kui te kasutate silmaravimeid siis enne kontaktläätse vedeliku kasutamist, konsulteerige arstiga.

KÕRVALMÕJUD

Kui tunned ärritust või muud kõrval mõjusid, eemaldage läätsed ning konsulteerige oma silmaarstiga. Jälgige hoolikalt sildil/karbil olevaid juhiseid.

SISALDAB

EDTA 0,01%, polüheksametüleenbiguaniid 0,00015%, hüdroksüetüültselluloos, hüaluroloonhape makromolekulaarne