Soleko 20ml

OMADUSED

Comfort Yal silmatilgad on sobivad pehmetele kontaktläätsedele, värskendades ja rahustades silmi läätsede kandmise ajal. Silmatilgad taastavad pehmete läätsede niiskustaseme. Tänu silmatilkades sisalduva hüaluroonhappe iseloomulikele omadustele taastavad vaid paar tilka seda unikaalset lahust hetkega läätsede niiskustaseme, pakkudes kohest ja pikaajalist leevendust. Näidustused. Silma niiskuse taastamine enne läätsede paigaldamist ja nende kandmise ajal. Lahus on ideaalne eriti kuivade ja väsinud, piiratud pisaravooluga silmade jaoks. Lahust võib ka kasutada leevendamaks tunnet, et midagi on silmas.

KASUTUSJUHEND
Enne toote kasutamist peske hoolikalt käed. Tilgutage paar tilka Comfort Yal lahust läätsede pinnale enne nende silma panemist. Vajadusel tilgutage üks või kaks tilka otse silma iga kord, kui tunnete, et  silmad on kuivad.

ETTEVAATUSABINÕUD
Toode tuleb kasutada ära 30 päeva jooksul pärast pudeli esmakordset avamist. Säilitada temperatuuril 5°C kuni 30°C. Ärge kasutage toodet, kui korgi tihend on enne avamist katki. Ärge kasutage toodet, kui olete allergiline või tundlik mõne selle koostisosa vastu. Kui tunnete silmades toote kasutamisel ärritust või ilmnevad muud kõrvalmõjud eemaldage läätsed ja pidage nõu asjatundjaga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge kasutage toodet pärast selle kehtivusaja ületamist. Ärge kasutage läätsede loputamiseks kraanivett. MITTE NEELATA! Ärge võtke silmaravimeid, kui kannate läätsesid, välja arvatud arsti loal.  

KASUTUSOTSTARVE
Queen’s UniYal lahus sobib kasutamiseks pehmete kontaktläätsede puhastamiseks, desinfitseerimiseks ja niisutamiseks.

VASTUNÄIDUSTUSED

Ärge kasutage seda toodet, kui olete allergiline mõne selle koostisosa suhtes.

HOIATUS

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

ÄRGE NEELAKE.

Ärge kasutage läätsede loputamiseks kraanivett. Kasutage alati Queen’s UniYal lahust või Queen’s Saline lahust. Kui te kasutate silmaravimeid siis enne kontaktläätse vedeliku kasutamist, konsulteerige arstiga.

KÕRVALMÕJUD

Kui tunned ärritust või muud kõrval mõjusid, eemaldage läätsed ning konsulteerige oma silmaarstiga. Jälgige hoolikalt sildil/karbil olevaid juhiseid.

SISALDAB

EDTA 0,01%, polüheksametüleenbiguaniid 0,00015%, hüdroksüetüültselluloos, hüaluroloonhape makromolekulaarne