Kaubamärgid

New Man

New Man

"The Story Of A Dream, New Man"

California, aasta 1967, kaks noort prantslast on pimestatud Ameerika unelmast. Nende kahe uustulnuka jaoks, kes otsivad uusi sensatsioone, oli Ameerika šokk ja ilmutus! Vabaduse hõng, lõputu silmapiir, põnev kultuuriline segu, animeeritud tänavaelu, saavutatud korra ümberlükkamine - see kõik inspireeris neid uue vaatega - enesekindel ja piiramatu.

Tagasi Prantsusmaale jõudes võtsid nad ette üsna hullumeelse projekti: väljendade vabaduse ideaali läbi ühiskonna riietumisstiili. Välistada tavapärased hallid toonid ja napid kärped - Elu on liiga lühike, et kanda igavaid riideid!

1968. aastal Raymond Loewy, kuulus prantsuse disainer, kehtestas lõplikult kollektiivsesse alateadvusesse oma kuulsa metallist logo, mis on mõlemat - nii mõõdukas kui ka geniaalne.

Raamid on valmistatud Prantsusmaal!

 

Xenith

Xenith

Alates 2003. aastast on turul väga värvikas ja mustritega kaunistatud Xenithi bränd. Fantaasia, värv ja dünaamilisus on antud brändi märksõnadeks. Disainerid on ammutanud oma inspiratsiooni keskkonnast. 

Xenithi raamid on ehtne kiidulaul elule. Nende jaoks on saadud inspiratsiooni moe maailmast kaasaegse arhitektuuri ja looduseni välja. Kollektsioonides on hästi lahendatud ikoonigraafika ja fantaasiamaailma, mida on mõjutatud abstraktsete, graafiliste värvilahendustega ja materjalidega.

Le Tanneur

Le Tanneur

1895. aastal lõi Charles Bonnardelle brändi LE TANNEUR.

1900. aastal avas ettevõte oma revolutsioonilise tootmishoone. Tänu sellele sai ettevõttest oma aja esimene luksuslike nahktooteid tootja.

Naha ja puidu kombineerimine oma prilliraamide kollektsioonides, annab LE TANNEUR raamidele ainulaadse väljanägemise.

Raamid on valmistatud Prantsusmaal.

Le Ducat

Le Ducat

2012. aastal loodud LE DUCAT pakub uut lähenemist luksus raamidele. Värvid ja kujundus on kohandatud nii, et rahuldaks nõudlike tarbijaid. Le Ducati moto - rafineeritud, peenus ja orginaalsus.

Traditsionaalse ja rafineeritud raamide vahel pakub Le Ducat ka erakordseid raame. Need raamid on suunatud inimestele, kes eelistavad delikaatsust ja elegantsi. Bränd kasutab väga värvikaid värviskaalasid, mis on inspireeritud universumilt, kus on värvid kuldsest pronksi ja hõbedani välja. Igale Le Ducat raamile on põhjalikult mõeldud ja need on valmistatud just nagu päris ehted.

Crobs

Crobs

CROBS - taskukohane bränd lastele!

2011. aastal tekkis suur nõudlus raamidele, sel ajal tekkis orginaalne ja uuenduslik bränd Crobs. Antud brändi raamid on mõeldud üle 6. aasta vanustele lastele. Kollektsioonides on esindatud armsad, meeldivad, kuid samas kahjutud mikroobid!

Dior

Dior

„I create so that each and every woman is the most beautiful“. Christian Dior

Christian Dior oli visionäär. Alates oma esimesest kollektsioonist 1947.aastal kirjutas ta ümber kaasaegse elegantsi reeglid ja kehtestas oma stiili terves maailmas. Ta tõi naistele oma nägemuse ilust ja õnnest ning näitas enneolematut loomingulist omapära.

„ Tõeline luksus nõuab materjali ja oskustöölise siirust. See on ainult siis tähendusrikas, kui see austab traditsioone." - Christian Dior